• Stalag

• Wycieczka do Ku...

REKRUTACJA DO KLAS I

• Terminy postępowania rekrutacyjnego do klas I na rok szkolny 2018/2019:
  • • Złożenie wniosku o przyjęcie do szkoły podstawowej wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnienie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym od 1 do 28 marca 2018 r.
  • •Wypełnienie wniosku:
  • • Podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych - 26 kwietnia 2018 r.
  • • Potwierdzenie przez rodzica woli przyjęcia w postaci pisemnego oświadczenia 27 kwietnia – 15 maja 2018 r.
  • • Podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych – 16 maja 2018 r.

• NABÓR DO KLAS IV ORAZ VII

• Wnioski rodziców o przyjęcie dziecka do klasy IV lub VII szkoły podstawowej mogą być składane do sekretariatu w dniach od 1 do 28 marca 2018 roku
  • •Wniosek o przyjęcie do klasy IV do pobrania tutaj
  • •Wniosek o przyjęcie do klasy VII do pobrania tutaj