• Wycieczka do la...

10. Z legendą po Krakowie galeria
11. Rękodzieło
12. Akcje dodatkowe w świetlicy

Nauczyciele pracujący w świetlicy zapraszają do uczestnictwa w „ Cyklu Edukacyjnym Rodzic – Ekspert”. Na drzwiach świetlic wywieszona będzie lista zawodów, których przedstawicieli zapraszamy w poszczególnych miesiącach. Prosimy o krótkie 20-30 minutowe zajęcia dla naszych dzieci. Wiedza pochodząca od praktyka, jest wiedzą najbardziej wartościową.
We wrześniu gościliśmy pana architekta, tatę Juliana z klasy 2a. Serdecznie dziękujemy! galeria

Serdecznie zapraszamy Rodziców do prowadzenia zajęć ( 20 min) w ramach cyklu edukacyjnego „ Rodzic – Ekspert”.

• W PAŹDZIERNIKU mamy święta:
    • NAUCZYCIELA
    • PRACOWNIKA OCHRONY ZDROWIA
    • PRACOWNIKA POCZTY
    • ANESTEZJOLOGA
    • ŁĄCZNOŚCIOWCA
    • LISTONOSZA
    • SZEFA KUCHNI
    • KONTROLERA RUCHU LOTNICZEGO
    • ONKOLOGA
    • TKACZKI
    • RATOWNIKA MEDYCZNEGO
  • Zgłoszenia prosimy przekazywać nauczycielom świetlicy

• W ramach cyklu edukacyjnego „Rodzic Ekspert”, dzieci uczestniczyły w zajęciach zorganizowanych z okazji Dnia Nauczyciela. Poznały „dawną szkołę” : ubiór uczniów, środki piśmiennicze, przedmioty nauczane, ilość dni nauki, kary stosowane wobec uczniów i nagrody. Poprzez burzę mózgów dzieci wymyślały współczesną nazwę przedmiotu – rachunki. Na koniec wykonywały ilustrację ulubionego nauczyciela. galeria

SIĘ GRA SIĘ MA…..ODLOTOWY PLAYROOM!!!!KONKURS

• Z radością informujemy, że społeczność świetlicy szkolnej przystąpiła do Ogólnopolskiego Programu „Się gra się ma….Odlotowy Playroom”
    Walczymy o atrakcyjne nagrody. I miejsce to remont świetlicy, który zamieni ją w odlotowy pokój zabaw, za kolejne świetlica zostanie wyposażona w nowe gry. Wszyscy mogą nam pomóc w chodząc na stronę www.siegrasiema.com i głosując każdego dnia na naszą szkołę. Dodatkowe punkty można zdobyć kupując gry firmy Hasbro w sieci „Smyk”. Każda gra to dodatkowe 50 pkt. (należy zabrać paragon i działać na wyżej wymienionej stronie według instrukcji)
  • KONKURS TRWA DO 31.12. 2018 r.
    ZAPRASZAMY!!!!

„Nasza odlotowa świetlica!”

• W ramach ogólnopolskiego konkursu „ Się gra się ma”, nasze dzieci uczestniczyły w wykonaniu zadania specjalnego pt.: „Nasza odlotowa świetlica!” - praca plastyczna
    Dzieci podczas zajęć w świetlicy wykonały pracę plastyczną przedstawiającą świetlicę, w której dzieci czują się naprawdę dobrze i która sprzyja aktywnemu rozwijaniu ich umiejętności i talentów w interakcji z rówieśnikami/kolegami.
    Cel główny to: Wykonanie pracy plastycznej edukującej, jak przyjazna dzieciom świetlica można sprzyjać aktywnemu, twórczemu i rozwojowemu korzystaniu z czasu wolnego.
  • I miejsce zajęła Marysia K.
  • II miejsce Ania M. i Martynka F.
  • III miejsce Zuzia Sz. I Martynka F.
    Gratulujemy! galeria