Gimnazjum nr 24 Kraków Gimnazjum nr 24 Kraków Gimnazjum nr 24 Kraków

Gimnazjum nr 24 Kraków
1
Gimnazjum nr 24 Kraków

  • Zawody snowbord...

  • 2e w Muzeum Lot...



Certyfikaty










Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2018/2019

Do etapu rejonowego Małopolskich Konkursów Przedmiotowych zakwalifikowali się następujący uczniowie:

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego
  • Gimnazjum:
  • 1.Błażejowski Bartłomiej -3e
  • 2.Hodurek Michał-3e
  • 3.Gębica Eliza-3d
  • 4.Kiwior Jakub-3e
  • 5.Krause Mateusz-3a
  • 6.Lyons Tomasz-3 b
  • 7.Misiło Patryk-3d
  • 8.Smiełowski Jakub-3f
  • 9.Natalia Chammas 3 d
  • oraz klasy 8:
  • 1.Kędra Hubert- 8 b
  • 2.Pławecka Barbara-8b
  • 3.Smoleniec Małgorzata-8a

    Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2017/2018

    Laureaci Małopolskich Konkursów Przedmiotowych


    Małopolski Konkurs z Języka Niemieckiego
    1. Weronika Leniartek 3e

    Do etapu wojewódzkiego Małopolskich Konkursów Przedmiotowych zakwalifikowali się następujący uczniowie:

    Małopolski Konkurs z Języka Niemieckiego
    1. Weronika Leniartek 3e
    Konkurs Informatyczny "Od Algorytmu do Programu"
    1. Maciej Borowiec 2a

    Do etapu rejonowego Małopolskich Konkursów Przedmiotowych zakwalifikowali się następujący uczniowie:

    Małopollski Konkurs Matematyczny
    1. Maciej Borowiec 2a
    2. Kacper Marciniak 3b
    Małopolski Konkurs Geograficzny
    1. Patryk Misiło 2d
    Konkurs Informatyczny "Od Algorytmu do Programu"
    1. Maciej Borowiec 2a
    2. Krzysztof Pęcek 3e

    Inne osiągnięcia

    Małopolski Konkurs Pięknego Czytania-etap międzyszkolny
    Gabriela Stojak 2c - wyróżnienie
    Małopolski Konkurs Pięknego Czytania- eliminacje szkolne
  • Im. Łucja Zaśko 1b
  • IIm. Zuzanna Szwajda 1a
  • IIIm. Adam Woźniak 1a i Łucja Bakunowicz 1b
  • W klasach III-IV
  • Im. Krzysztof BAsiura 4a
  • IIm. Bartosz Frączek 4a
  • IIIm. Lidia Kurzak 4a
  • W GIMNAZJUM
  • Im. Gabriela Stojak 2c
  • IIm. Weronika Leniartek 3e
    Szkolny konkurs biologiczny na najlepszy model narządu lub układu narządów
    Kategoria pomysłowość:
  • I MIEJSCE – Julia Walczak - Model układu pokarmowego
  • II MIEJSCE – Julian Sluszczyński – Model bijącego serca
  • Wyróżnienie - Gabriela Dolna – Półkule mózgowe
  • Wyróżnienie – Bartosz Nowak – Układ wydalniczy
    Kategoria precyzja wykonania:
  • I Miejsce – Oskar Lewandowski – Układ Krwionośny
  • II MIEJSCE - Kamila Grela - Serce